Nasz nadrzędny cel to jakość usług 

Co nas wyróżnia? Doświadczenie liczone w latach w oferowaniu całościowych i gruntownych usług pralniczych. Przez kilkanaście lat wdrażaliśmy wciąż lepsze technologie pomnażające nasze wyniki przerobowe utrzymując jednocześnie najwyższą jakość oferowanych usług.

Dysponujemy całkowitą barierą higieniczną wraz z trójstopniową śluzą szatniową, która gwarantuje fizyczny i dogodny podział zakładu na dwie strefy – brudną oraz czystą. Zapewnia także zupełne wyeliminowanie kontaktu odzieży roboczej czystej
z brudną, a także kontaktu osób pracujących w wymienionych obydwu strefach.

Chcemy wyraźnie podkreślić, iż w naszych pralniach odzież robocza, każdego bez wyjątku, Klienta prana jest w odrębnych cyklach i nie ma kontaktu z odzieżą innego Klienta.

Użytkujemy najnowocześniejsze maszyny pralnicze wyposażone w zautomatyzowane systemy, które dozują środki piorące
i dezynfekujące, a także mechanizmy pozwalające na kontrolę stosowanych parametrów prania i dezynfekcji.

Jesteśmy pierwsi na rynku polskim, którzy wdrożyli do swoich pralni technologię  RFID. To metoda, dzięki której odzież robocza jest znakowana poprzez zastosowanie  elektronicznych chipów RFID dających możliwość całkowicie bezdotykowego rozpoznawania oraz serwisu pranej odzieży.

Najważniejszą zaletą systemu RFID jest opcja całkowitego usunięcia pracochłonnego zajęcia przeliczania ubrań. Użytkowany przez nas system dzięki zastosowanej infrastrukturze IT jest w stanie liczyć ubrania, zidentyfikować Klienta, sczytać historię każdej sztuki Użytkownika. Wszystko to pozwala na bezobsługowe wykonywanie wymienionych czynności,
a dodatkowo eliminuje kontakt pracowników pralni z brudną odzieżą roboczą.

Świadczymy także usługi transportowe oraz drobne korekty krawieckie.

Świadczone przez nas usługi wykorzystują najnowocześniejsze technologie stosujące tylko i wyłącznie środki oraz urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu. Wszelkie nasze działania są przemyślane i ukierunkowane na dbanie o środowisko naturalne biorąc pod uwagę zarówno usługi zaopatrzenia, transportu oraz utylizację odpadów. Uznaliśmy, z pełnym przekonaniem, iż jest to jedynie słuszna postawa oraz działanie w tworzeniu dla nas zdrowej przyszłości.