Nasze ubrania robocze spełniają wymagania określone w normach unijnych dla poszczególnych gałęzi gospodarki. Oferowane przez nas kolekcje renomowanych producentów krajowych i zagranicznych zapewniają bogate wzornictwo, szeroki wybór tkanin o różnym składzie i gramaturze, które spełniają najbardziej surowe wymogi stawiane odzieży roboczej.
 
Odzież przez nas wynajmowana wykonana jest z najlepszych tkanin posiadających niezbędne certyfikaty, począwszy od branży ciężkiego przemysłu kończąc na standardach HACCP. 
 
Krój ubrań zapewnia wygodę oraz komfort pracownikom i nie krępuje ich ruchów. Stroje wykonane są z tkanin o odpowiedniej przepuszczalności powietrza, dostosowanej do czynności wykonywanych na konkretnym stanowisku pracy.
 

Odzież Robocza Dla Każdego

Hollywood Rental Sp. z o.o. zapewnia odpowiednie cykle wymiany czystej odzieży, jej naprawę i dostawy do szafek personalnie przypisanych do każdego pracownika, którzy mają zapewnione wysoko gatunkowe ubrania, dostosowane do specyfiki danej branży.

Nasza odzież jest zgodna z tendencjami mody zawodowej i dodatkowo przyczynia się do zachowania czystości i higieny pracy w zakładzie.
Zapewnienie wszystkim pracownikom jednakowych strojów oznakowanych logo firmy wpływa na to, iż utożsamiają się oni z pracodawcą, co przekłada się także na wzrost efektywności działań załogi.
Dzięki rentalowi odzieży roboczej nie będziecie Państwo musieli ponosić nakładów inwestycyjnych związanych z jej zakupem. Skorzystanie z naszych usług zapewni Wam praktycznie stałe miesięczne koszty związane z opłatami za używanie i serwisowanie (pranie, transport, naprawy) odzieży, co zapewnia komfort przy planowaniu budżetu wydatków w tym zakresie.
 
W zależności od częstotliwości zmian odzieży w ciągu tygodnia pracownicy zaopatrywani są w odpowiednią ilość kompletów ubrań. Jeżeli pracownicy mieliby się przebierać raz na tydzień otrzymują 3 komplety ubrań (jeden w użytkowaniu, jeden w pralni, jeden w szafce). Serwis przyjeżdża raz na tydzień. Zapewniamy całościowy serwis odzieży, na który składa się:
• odbiór zabrudzonej i przywóz czystej odzieży w cotygodniowym rytmie o ustalonej porze,
• ekologiczne pranie dostosowane technologicznie do rodzaju zabrudzeń,
• prasowanie parowe,
• kontrola stanu i jakości odzieży,
• naprawa i ewentualna wymiana zniszczonej odzieży,
• składanie i pakowanie.
 
System leasingu odzieży roboczej jest już od wielu lat stosowany w krajach zachodnich i cieszy się tam dużym powodzeniem. Również w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Nasi klienci doceniają niewątpliwie zalety tego systemu.
 

Zasady Funkcjonowania Rentalu

• doradztwo w zakresie wyboru odzieży odpowiedniej dla branży, specyfiki zawodu i warunków pracy,
• jednolite wyposażenie wszystkich pracowników,
• odzież indywidualnie dopasowana dla każdego zatrudnionego – przymiarki dokonywane w miejscu pracy,
• oznakowanie każdego z ubrań kodem kreskowym, zawierającym najistotniejsze informacje na jego temat (dokładne określenie użytkownika ze wskazaniem nazwiska, nazwy przedsiębiorstwa, wydziału, zmiany lub zespołu pracowniczego, rozmiar, data wprowadzenia ubioru do obiegu dokonane przeróbki itp. oraz inne dane niezbędne dla wewnętrznych potrzeb identyfikacyjnych podczas procesu serwisowania w naszej firmie) – pozwala na sprawną i bezbłędną segregację odzieży oraz wyklucza wystąpienie pomyłkowej zamiany,
• niemal natychmiastowe wyposażenie w komplety odzieży nowo przyjętych pracowników oraz niezwłoczny odbiór ubioru pracowników zwalnianych – przez co unikniecie problemu zmagazynowaniem zbędnej odzieży roboczej,
• gwarantowana z naszej strony regularna, staranna kontrola jakości i stanu każdego z ubrań, a następnie ich naprawa lub też w miarę możliwości wymiana – dzięki czemu bez Państwa zaangażowania pracownicy zachowują zawsze odpowiedni wygląd,
• wymiana bez dodatkowych kosztów odzieży nie nadającej się do dalszego stosowania – przypadki zużycia, jak również potrzeba zmiany rozmiarowej,
• umieszczanie na życzenie klienta emblematów i nadruków firmowych buduje wizerunek firmy w otoczeniu zewnętrznym oraz wzbudzają wśród pracowników poczucie przynależności do firmy podnosząc tym samym motywację i wydajność pracowników,
Świadczymy usługi kompleksowo. Wraz z wynajmem odzieży naszych klientów wyposażamy w system szafek do zarządzania. Do najistotniejszych zalet tego systemu możemy zaliczyć:
• brak jednorazowych kosztów,
• możliwość planowania kosztów w horyzoncie całego roku, w związku z tym łatwiejszy proces podejmowania decyzji inwestycyjnych,
• sprawna dystrybucja odzieży – systemy wieszania i systemy szafek,
• opiekun dla każdego klienta, regularnie odwiedzający i doradzający w razie potrzeby.

Specjalne szafki mogą być udostępnione w różnych kombinacjach w zależności od zapotrzebowania. Każdy z pracowników dysponować będzie własną imiennie znaczoną półką z osobistym ubraniem roboczym.
 

Dostęp do półki gwarantowany jest własnym kluczem, co zwłaszcza przy pracy na zmiany oraz pracy w weekendy jest bardzo korzystne. Jedynie kierowca serwisu Hollywood posiada klucz centralny od szafek, niezbędny do rozdzielania czystej odzieży roboczej.
 
System szafek ma jednoznaczne zalety przede wszystkim ubranie robocze jest bezpiecznie przechowywane, poza tym Klient nie musi wydawać, odbierać jak i kontrolować stanu ubrania roboczego.
 
Ostateczne warunki cenowe w zakresie leasingu, proponujemy ustalić podczas bezpośrednich spotkań i negocjacji.
 
Nasza firma jest otwarta na Państwa sugestie i propozycje, co do kształtu przyszłej umowy o współpracy.
 
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy wysłać e-maila z zapytaniem lub skontaktować się drogą telefoniczną. Zachęcamy także do zorganizowania bezpośredniego, osobistego spotkania oraz wizyty w naszym zakładzie.
 
Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszej oferty przyniesie wymierne korzyści finansowe. Mając nadzieję na pozytywną ocenę proponowanych przez nas rozwiązań i ich wybór, liczymy na nawiązanie wieloletniej i satysfakcjonującej współpracy.