Współpraca z nami oraz korzystanie z naszych produktów to bardzo postępowy pomysł reklamy Państwa przedsiębiorstwa. Produkty nasze gwarantują podniesienie wydajności na płaszczyźnie komunikacji z Klientem. Przyczyniają się także do zwabienia uwagi przyszłego Klienta.  

W swojej ofercie posiadamy pełen wachlarz kolorów wykorzystywanych do tworzenia logo mat, a także wykładzin z nadrukiem. Na matach i wykładzinach można umieścić grafikę, logo firmy lub inny slogan firmowy. Pozwala to na tworzenie unikatowego, własnego wizerunku Państwa przedsiębiorstwa. To także jedno z użytecznych narzędzi podnoszących świadomość poznawczą Państwa produktów oraz marki na rynku.

Podstawowy skład mat logo to najwyższej jakości włókna poliamidowe oraz guma naturalna nadająca matom właściwości antypoślizgowe. Ponadto maty i wykładziny są elastyczne i płasko przylegają do nawierzchni.

Nasze maty z logo firmy Klienta najczęściej znajdują się w salach konferencyjnych, recepcjach, w holach oraz przy wejściach do budynków. Cieszą się powodzeniem także w segmencie rynku medycznego, gdzie znajdują zastosowanie jako sposób na przyciągnięcie uwagi Klienta skierowanej na logo firmy. Jednak również ich rolę upatruje się w skutecznej ochronie przed zabrudzeniami i zanieczyszczeniami przenoszonymi pod obuwiem.

Produkowane przez nas maty posiadają chłonność do 6l/m2 wody i 4kg/m2 zabrudzeń. Daje to zdecydowaną oszczędność czasu pracy przy sprzątaniu.

Wykorzystywana przez nas metoda przy produkcji mat logo i wykładzin z nadrukiem to metoda chromojet stosująca wysokojakościowe szwajcarskie barwniki, zapewniające jakość i trwałość nadruku.

Oto priorytety działania naszego serwisu:         

  1. Szczegółowe ustalenia z klientem dotyczące rozmiaru maty, jej projektu i serwisu;
  2. Wykonanie zlecenia Klienta – pierwsza dostawa produkcji do Klienta;
  3. Zazwyczaj cotygodniowa wymiana mat;
  4. Regularne czyszczenie, pranie i konserwacja mat, które Klient wynajmuje;
  5. Całkowita kontrola jakości;
  6. Usługa wymiany oraz naprawa mat, które uległy uszkodzeniu;
  7. Kompleksowy nadzór doradcy sprawującego kontrolę nad prawidłowością świadczonych usług;

Atuty mat wejściowych:

- ochrona przed zanieczyszczeniami z zewnątrz ( brud, kurz);

- zdecydowana redukcja kosztów sprzątania;

- estetyka,  lepszy wizerunek firmy;

- zabezpieczenie drogich podłóg przed ich uszkodzeniem.