Automaty vendingowe
i szafy rentalowe

Zapewniamy komfort pracy od 2000 roku.

Hollywood Rental oferuje nowoczesne automaty vendingowe i szafy rentalowe do ewidencji obiegu odzieży roboczej. Dzięki naszym rozwiązaniom zarówno zwrot brudnej odzieży, jak i odbiór czystej – odbywa się w sposób zautomatyzowany. Wszystkie działania są rejestrowane, dzięki czemu obsługa personelu nie jest konieczna, a cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Automaty vendingowe

Automaty vendingowe to sposób zarządzania obrotem odzieży polegający na

automatycznym systemie

wydawania i oddawania odzieży.

Podstawowy zestaw obejmuje 1 automat wydający i 1 automat zrzutowy dla odzieży brudnej. Odzież oznakowana jest chipami RFID.
Każda osoba indywidualnie, za pomocą

swojej osobistej karty lub kodu

loguje się do systemu i odbiera odzież niezbędną do wykonywania swojej pracy. Po jej zakończeniu odzież ochronna ponownie trafia do zrzutni znajdującej się w szafie vendingowej. W dalszej kolejności odzież specjalnym transportem przekazywana jest do pralni. Po tej czynności odzież ponownie dociera do automatu z odzieżą.
Automaty vendingowe umożliwiają również

dystrybucję materiałów BHP

System odnotowuje wszelkie wykonywane czynności, zbiera informacje dotyczące ilości wydanej odzieży, identyfikuje osobę zwracającą i odbierającą odzież.

Zasada działania dystrybutorów odzieży:

użytkownik dokonuje logowania przy pomocy swojej karty lub kodu. Po zalogowaniu otrzymuje możliwość dostępu do operacji i artykułów zdefiniowanych specjalnie dla niego. Użytkownicy bez uprawnień nie mają możliwości korzystania z dystrybutora artykułów.
użytkownik dokonuje wyboru właściwej operacji. Mogą to być: uzupełnienie, pobranie lub też zwrot odzieży.
użytkownik dokonuje wyboru właściwego artykułu wraz z wyborem odpowiedniej jego ilości w sztukach. System odblokowuje lokalizacje z dostępem do wybranej ilości artykułów.

Dlaczego warto

skorzystać z automatów vendingowych?
  • Ochrona i pełna dostępność do produktów 24/7
  • Dostęp do produktów blisko stanowiska pracy
  • Sprawowanie kontroli nad użytkownikiem odzieży
  • Zdalny dostęp
  • Zautomatyzowana koordynacja zaopatrzeniem
  • Obniżenie zużycia produktów
  • Całkowita kontrola i możliwość szczegółowej analizy ruchu dot. zwrotów, pobrań i zaopatrzenia

Szafy rentalowe

Oferujemy tradycyjne,

10- i 20-skrytkowe szafy rentalowe

przeznaczone do przechowywania odzieży czystej, jak również szafy z wrzutnią na odzież brudną. Każda skrytka zaopatrzona jest w identyfikator oraz zamek kluczowy z ryglowaniem w jednym punkcie.
Szafki dostarczane są w całości,

bez konieczności montażu.

wysokość: 1970mm
szerokość: 751mm
głębokość: 410mm
waga: 50kg
zaufali nam

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Bilfinger
Industrial
Services
Polska Sp. z o.o.
Hollywood Rental daje nam gwarancję, że pracownicy otrzymają upraną odzież, w której czują się bezpiecznie i swobodnie. Czysta odzież jest starannie złożona, zafoliowana i dostarczana w wyznaczonym terminie.
Indykpol
Dotychczasowa współpraca przebiega zgodnie z ustalonymi warunkami. Pracowników firmy Hollywood Rental dedykowanych do współpracy z naszą firmą cechuje rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.
Lauber
Firma Hollywood Rental świadczy usługi na wysokim poziomie, dostarczając odzież w wyznaczonym terminie. Zapewnia też stałą opiekę Doradcy, który systematycznie kontaktuje się z nami, niezwłocznie reaguje na zgłoszenia, będąc łącznikiem między nami a Usługodawcą.
skontaktuj się

szybko i na temat

Masz pytania dotyczące naszych usług? A może jesteś wstępnie zainteresowany współpracą z nami? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wybierz preferowany sposób kontaktu i poznaj możliwości dla Twojego biznesu!

Wybierz formę kontaktu