Najlepsi w Polsce

HTS Rental – świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi wynajmu, serwisu oraz prania odzieży roboczej i ochronnej na rzecz dużych przedsiębiorstw (w szczególności zakładów przemysłowych i przetwórstwa spożywczego)

Nasze usługi opierają się o powtarzalny schemat,
który gwarantuje naszym Klientom niezmiennie wysoką jakość,
całkowite bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z naszych usług:

Schemat wynajmu
i serwisu odzieży roboczej

indywidualne
ustalenia z Klientem
PRODUKCJA
ODZIEŻY
OZNAKOWANIE
PERSONALNE ODZIEŻY
DOSTARCZENIE ODZIEŻY DO KLIENTA
DOSTRACZENIE WYPRANEJ ODZIĘZY DO KLIENTA
PRANIE I NAPRAWA ODZIEŻY
UŻYTKOWANIE
ODZIEŻY
ODEBRANIE ZABRUDZONEJ ODZIEŻY
Nasz zakład,

zajmujący powierzchnię 4155 m²

może konkurować z największymi i najnowocześniejszymi zakładami pralniczymi w Polsce. Projektowana docelowa wydajność pralni wynosi 400 ton na miesiąc (1 500 000 sztuk).

Jakość potwierdzona certyfikatem

Hollywood Rental Sp. z o.o. w nowo powstałym zakładzie posiada wdrożony certyfikowany system zarządzania na zgodność z normą ISO 9001:2008 oraz PN-EN 14065:2005 z elementami systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. Wdrożone procedury pozwalają osiągnąć wysoką jakość oferowanych usług przy zachowaniu bezpieczeństwa mikrobiologicznego prania, w szczególności z uwzględnieniem wymagań stosowanych w branży spożywczej.

Działamy zgodnie z RODO

Wszystkie świadczone przez nas usługi odbywają się z zachowaniem odpowiednich procedur, które zapewniają pełną ochronę i bezpieczeństwo przekazanych nam danych osobowych.
skontaktuj się

szybko i na temat

Masz pytania dotyczące naszych usług? A może jesteś wstępnie zainteresowany współpracą z nami? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wybierz preferowany sposób kontaktu i poznaj możliwości dla Twojego biznesu!

Wybierz formę kontaktu
zaufali nam

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Bilfinger
Industrial
Services
Polska Sp. z o.o.
Hollywood Rental daje nam gwarancję, że pracownicy otrzymają upraną odzież, w której czują się bezpiecznie i swobodnie. Czysta odzież jest starannie złożona, zafoliowana i dostarczana w wyznaczonym terminie.
Indykpol
Dotychczasowa współpraca przebiega zgodnie z ustalonymi warunkami. Pracowników firmy Hollywood Rental dedykowanych do współpracy z naszą firmą cechuje rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.
Lauber
Firma Hollywood Rental świadczy usługi na wysokim poziomie, dostarczając odzież w wyznaczonym terminie. Zapewnia też stałą opiekę Doradcy, który systematycznie kontaktuje się z nami, niezwłocznie reaguje na zgłoszenia, będąc łącznikiem między nami a Usługodawcą.