Profesjonalne usługi pralnicze
Kompleksowe rozwiązania.

Zapewniamy komfort pracy od 2000 roku.

Jako jedni z pierwszych na polskim rynku wdrożyliśmy do swoich pralni technologię RFID, dzięki której odzież robocza znakowana jest poprzez zastosowanie chipów elektronicznych. Metoda ta daje możliwość całkowitego zautomatyzowania wszystkich procesów zachodzących podczas serwisu w pralni, rejestracji parametrów każdej operacji, sortowania pod kątem parowania kompletów na użytkowników i bezdotykowego składania i pakowania do wysyłki odzieży.

co nas wyróżnia

Nasze pralnie pracują w ściśle określonym reżimie sanitarnym. Strefy brudna oraz czysta odizolowane są od siebie

całkowitą barierą higieniczną

wraz z trójstopniową śluzą szatniową.

Wydzielone systemy wentylacji eliminują ryzyko skażenia strefy czystej.

Korzystamy z

nowoczesnych maszyn pralniczych

wyposażonych w zautomatyzowane systemy, które po odpowiednim zaprogramowaniu dozują środki piorące i dezynfekujące, a także mechanizmy pozwalające na kontrolę stosowanych parametrów prania i dezynfekcji. W naszych pralniach odzież robocza każdego klienta prana jest w odrębnych cyklach i nie ma kontaktu z pozostałą odzieżą.

technologia RFID

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku korzystamy z zaawansowanej technologii RFID. Najważniejszą zaletą tego systemu jest opcja automatycznego sortowania ubrań, która eliminuje ryzyko pomyłek i zaginięć przy kompletacji odzieży.

Użytkowany przez nas system, dzięki zastosowanej infrastrukturze IT, jest w stanie policzyć ubrania, zidentyfikować klienta oraz sczytać historię każdej sztuki. Wszystko to pozwala na bezobsługowe wykonywanie wymienionych czynności, a dodatkowo eliminuje kontakt pracowników pralni z czystą, zdezynfekowaną odzieżą.

przyjazne środowisku

Świadczone przez nas usługi wykorzystują najnowocześniejsze technologie, stosujące tylko i wyłącznie środki oraz urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu. Wszelkie nasze działania są przemyślane i ukierunkowane na dbanie o środowisko naturalne, biorąc pod uwagę zarówno usługi zaopatrzenia, transportu, jak i utylizację odpadów.

zaufali nam

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Bilfinger
Industrial
Services
Polska Sp. z o.o.
Hollywood Rental daje nam gwarancję, że pracownicy otrzymają upraną odzież, w której czują się bezpiecznie i swobodnie. Czysta odzież jest starannie złożona, zafoliowana i dostarczana w wyznaczonym terminie.
Indykpol
Dotychczasowa współpraca przebiega zgodnie z ustalonymi warunkami. Pracowników firmy Hollywood Rental dedykowanych do współpracy z naszą firmą cechuje rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.
Lauber
Firma Hollywood Rental świadczy usługi na wysokim poziomie, dostarczając odzież w wyznaczonym terminie. Zapewnia też stałą opiekę Doradcy, który systematycznie kontaktuje się z nami, niezwłocznie reaguje na zgłoszenia, będąc łącznikiem między nami a Usługodawcą.
skontaktuj się

szybko i na temat

Masz pytania dotyczące naszych usług? A może jesteś wstępnie zainteresowany współpracą z nami? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wybierz preferowany sposób kontaktu i poznaj możliwości dla Twojego biznesu!

Wybierz formę kontaktu