Rental odzieży roboczej i ochronnej

Zapewniamy komfort pracy od 2000 roku.

Współdziałamy tylko z uznanymi producentami odzieży roboczej do specjalistycznego zastosowania, które uwzględniają stosowane przez nas procesy prania.

Schemat wynajmu
i serwisu odzieży roboczej

indywidualne
ustalenia z Klientem
PRODUKCJA
ODZIEŻY
OZNAKOWANIE
PERSONALNE ODZIEŻY
DOSTARCZENIE ODZIEŻY DO KLIENTA
DOSTRACZENIE WYPRANEJ ODZIĘZY DO KLIENTA
PRANIE I NAPRAWA ODZIEŻY
UŻYTKOWANIE
ODZIEŻY
ODEBRANIE ZABRUDZONEJ ODZIEŻY

co nas wyróżnia

jakość

produkowana przez nas odzież robocza i ochronna spełnia wymogi unijnych dyrektyw w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny pracy

kompleksowość

nasze usługi nie kończą się na wypożyczaniu odzieży roboczej – to również fachowe doradztwo w zakresie jej doboru, produkcja, fachowy serwis, pranie oraz transport

serwis

kontrola i serwis odzieży to gwarancja komfortowej i bezpiecznej pracy; naprawa ubrań pozwala również zoptymalizować koszty związane z wymianą odzieży roboczej na nową

nasze kolekcje odzieży ochronnej

Przemysłowa
Specjalistyczna
HACCP
zaufali nam

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Bilfinger
Industrial
Services
Polska Sp. z o.o.
Hollywood Rental daje nam gwarancję, że pracownicy otrzymają upraną odzież, w której czują się bezpiecznie i swobodnie. Czysta odzież jest starannie złożona, zafoliowana i dostarczana w wyznaczonym terminie.
Indykpol
Dotychczasowa współpraca przebiega zgodnie z ustalonymi warunkami. Pracowników firmy Hollywood Rental dedykowanych do współpracy z naszą firmą cechuje rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.
Lauber
Firma Hollywood Rental świadczy usługi na wysokim poziomie, dostarczając odzież w wyznaczonym terminie. Zapewnia też stałą opiekę Doradcy, który systematycznie kontaktuje się z nami, niezwłocznie reaguje na zgłoszenia, będąc łącznikiem między nami a Usługodawcą.
skontaktuj się

szybko i na temat

Masz pytania dotyczące naszych usług? A może jesteś wstępnie zainteresowany współpracą z nami? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wybierz preferowany sposób kontaktu i poznaj możliwości dla Twojego biznesu!

Wybierz formę kontaktu